Zamestnanec poštovej prepravy - odd. colno-deklaračné Bratislava

09.06.2021 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava Region
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics; Logistics Officer
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mesačná mzda 750 EUR s možnosťou pobádacej zložky mzdy až do výšky 50 EUR mesačne
Termín nástupu do práce: 01.07.2021 alebo dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec poštovej prepravy I je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci odborné rutinné práce podľa daných postupov v poštovej preprave. Samostatné instradovanie a kartovanie poštových zásielok a nákladných predmetov vrátane manipulácie so zásielkami s cenným obsahom, organizovanie nakládky a vykládky, kontrola prevádzkových prepravných dokladov, samostatné vybavovanie reklamácií, dokladové pátranie po zásielkach, spoluúčasť pri vykartovaní a pod.

Informácie pre uchádzača:

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba od 01.07.2021 alebo dohodou - do 30.06.2022 - 1 rok
(možnosť predĺženia na neurčitý čas)
- 3 mesiace skúšobná doba

- miesto výkonu práce: Tomášikova 54, Bratislava
- pracuje sa od pondelku - do piatku
- pracovná doba od 07.00 - 15:00 hod. (možnosť zmeny pracovnej doby do budúcna na dvojzmennú prevádzku
06:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod.)

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination

Osobnostné predpoklady:
samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť

Požadovaná odborná prax:
nevyžaduje sa

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
základy

Administratívne zručnosti:
slovný prejav, schopnosť vyjadrovania