Zámočník / pomocník zámočníka

20.09.2021 GETWORKS GmbH

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Germany
Pozícia / odvetvie: Design Engineer, Fitter, Assembler, Construction locksmith, Locksmith, Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 2960 EUR
2 966 EUR/mesiac Bt. vrátane diét, závisí taktiež od Tvojich predošlých skúseností, vianočné odmeny - iné benefity vyplývajúce z TPP a AZK Zeitarbeit DE - zmluva na neurčito
Naviac pri nemeckej zmluve máš nárok
- Detské prídavky na deti DE (Kindergeld cca 190€ na 1 dieťa) nemecké zdravotné a soc. poistenie.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Teraz hľadáme:
• viacerých zámočníkov, montérov sprinklerov
• jednotlivcov, alebo tiež dvojice – trojice (radi vás zaučíme, sme zastúpený montérmi po celej CZ aSK)

Tvoje benefity – ukončené vzdelanie v profesii, prax, aspoň základná znalosť NJ, vlastné auto, jednotlivci a skupiny, aj zručný a šikovný pomocníci v týchto profesiách.

Zamestnanecké výhody, benefity, u nás ponúkame::
- nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú !!!
- Veľmi slušný zárobok od 2966€ Bt. Vrátane diét v závisí aj od Tvojich predošlých skúseností
- trvalé pracovné miesto
- zálohové platby na Tvoj účet
- Ubytovanie zabezpečujeme my
- a mohé iné benefity

Vaše úlohy s ktorými sa stretnete:
• Montáž, demontáž predzhotovených dielcov
• Údržbárske a opravárenské práce
• Príležitostné rezacie alebo zváracie práce

Benefity a ďalšie výhody:

Prečo Getworks?
• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, hodinovú mzdu + diety na hodinu !!!
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
• O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich českých a slovenských kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Tvoja denná práca bude: nastúpiť včas na pracovisko, spraviť si svoju prácu, vrátiť sa na ubytovanie, všetko budeš mať vybavené, dohodnuté, dostaneš inštrukcie, adresy a ideš na to !!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (elementary - A2)
German (intermediate - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Práca so základným ručným náradím potrebným k montáži.
Práca s elektrickým ručným náradím.