Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Výpomoc v supermarkete - práca vhodná pre študentov (18r.+) alebo popri zamestnaní

TRANSFER International Staff k.s.26.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných a dynamických ľudí, na výpomoc v supermarkete.
Práca zahŕňa:
- pomocné práce s tovarom (doklad chladných vyrobkov)

Upresnenie platových podmienok

4,86 €/h brutto + stravné lístky ( 3,83 €) + príplatky podľa ZP

Benefity a ďalšie výhody

- zmluva na TPP
- stravné lístky

Skvelá príležitosť pre študentov alebo pracujúcich, ktorí si chcú privirobiť .

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou v obchode