Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Zarábaj 1000€ ako operátor výroby! DOPRAVU, UBYTOVANIE vybavíme za teba!

TRANSFER International Staff k.s.05.08.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca vo výrobe, montáž sedačiek pre stabilnú spoločnosť v Trnave. Pracuje sa na montážnych linkách, kde sa kompletizujú sedačky do rôznych typov áut. Práca zahrňuje čalúnenie sedačiek kožou a ďalšími látkami. Taktiež je v náplni práce kontrola kvality konštrukcie sedačiek ako aj finálny produkt. Pred nastúpením Vás zaučíme na budúcu pracovnú pozíciu a taktiež za vás vybavíme všetky administratívne dokumenty.

Upresnenie platových podmienok

765€ + 130€ výkonnostné príplatky + 100€ dochádzka = 1000€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- stabilné miesto
- pravidelný príjem
- osobnostný bonus 130€
- dochádzkový bonus 100€
- zaúčanie na pracovné pozície
- poskytnutá doprava autobusmi z okolitých miest
- poskytnuté ubytovanie v Trnave
- týždenné zálohy
- pomoc pri riešení exekúcií
- pomoc s administratívou

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax vo výrobe výhodou (najmä automotive)

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

- dobrý zdravotný stav

- chuť pracovať a učiť sa nové veci

- samostatnosť a spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Karol Korba
Tel: 421948343932