custom-banner

Práca vo výrobe čokolády. Ubytovanie je zabezpečené. Bratislava

11.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Račianska 44, 83242 Bratislava 3
Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Region Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Region Čadca, Region Detva, Dolný Kubín, Region Dunajská Streda, Region Galanta, Gelnica, Region Hlohovec, Humenné, Region Ilava, Region Kežmarok, Region Komárno, Košice, Region Krupina, Kysucké Nové Mesto, Region Levice, Region Levoča, Region Liptovský Mikuláš, Region Lučenec, Region Malacky, Region Martin, Medzilaborce, Region Michalovce, Region Myjava, Námestovo, Region Nitra, Region Nové Mesto nad Váhom, Region Nové Zámky, Partizánske, Region Pezinok, Region Piešťany, Poltár, Region Poprad, Považská Bystrica, Region Prešov, Region Prievidza, Púchov, Region Revúca, Region Rimavská Sobota, Region Rožňava, Ružomberok, Region Sabinov, Šaľa, Senec, Region Senica, Region Skalica, Snina, Sobrance, Region Spišská Nová Ves, Region Stará Ľubovňa, Region Stropkov, Region Svidník, Topoľčany, Region Trebišov, Region Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Region Tvrdošín, Region Veľký Krtíš, Region Vranov nad Topľou, Region Žarnovica, Region Žiar nad Hronom, Region Žilina, Zlaté Moravce, Region Zvolen
Pozícia / odvetvie: Common Labour, Temporary Work, Transport, Haulage, Logistics, Manufacture; Machine Operator in Engineering, Assistant Worker, Worker, Warehouseman
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,55 EUR/hod.
S príplatkami a bonusmi 900 - 1100 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Absolvovanie školiaceho procesu,
Výroba čokolády (balenie, odkladanie, ukladanie, miešanie zmesí...),
Pracuje sa najmä v stoji,
4-zmeny (12 hod/deň) alebo 3-zmeny (8 hod/deň),

Benefity a ďalšie výhody:

- práca pre ženy aj mužov, (stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu),
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave,
- dobré platové ohodnotenie,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu,
- stravné lístky v hodnote 3,83 EUR priamo na účet,
- záloha na preklenutie obdobia do prvej výplaty.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Áno

Dobrý zdravotný stav,
Možnosť pracovať na zmeny.