7,50 € - 10,00 € pre operátorov výroby do Dunajskej Stredy

19.10.2021 M&M Personal s. r. o.
Miesto práce: Dunajská Streda
Trnava Region; Region Dunajská Streda; Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Controller, Fitter, Assembler, Fitter, Assembler, Production Operator
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,50 EUR/hod.
7,5 - 10 EUR/hod.
príplatky za nočnú alebo víkendovú prácu
Termín nástupu do práce: from 30.6.2021
Druh pracovného pomeru: business licence
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu pre renomovaného zákazníka.

- podpora vo výrobe u zákazníka
- obsluha strojov a zariadení
- odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- triedenie a jednoduché opravy
- reportovanie výsledkov

Vhodné pre mužov aj ženy.
Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme.

Benefity a ďalšie výhody:

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti s prácou vo výrobe
- vlastná doprava je podmienkou
- živnostenský list
- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pracovitosť
- dobrý zrak

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

Oblasť pôsobenia:

Výroba motorových vozidiel

Adresa:

M&M Personal s. r. o.
Velkomoravská 2910/38A
Malacky
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Horváth
Velkomoravská 2910/38A, Malacky, 90101, Slovak Republic
Tel: 0917284833