custom-banner

Výroba chladiarenských boxov na 1zmenu v Nitre

06.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pri Jelšine 3A, 949 01 Nitra-Dražovce
Nitra
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 820 EUR
820€ + osobné 50€ + 30€ dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava a nastavenie výrobnej linky
- organizovať a riadiť usporiadanie pracoviska
- prevzatie a uloženie materiálu na pracovnú linku
- montáž a kompletizácia chladiacich a iných boxov
- testovanie chladiacich boxov
- montáž káblových zvazkov
- ručná montáž
- kontrola kvality (zodpovednosť za výstupnú kontrolu)
- balenie finálnych produktov
- operatívne zabezpečovanie dopravy

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 1zmenu
- stravné lístky v hodnote 4€/zmena

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- schopnosť práce s technickou dokumentáciou
- čítanie montážnych výkresov a montážnych schém
- práca s ručným náradím (el. píla, spájkovačka a teplovzdušná pištoľ)
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- vhodné pre mužov
- práca na 1zmenu (občas nadčas)
- ubytovanie a dopravu neposkytujeme