Lekár- ortopedicko-traumatologický - Nemocnica Dunajská Streda

ProCare, a.s.26.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Doctor

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaoberá sa celým spektrom ortopédie a zabezpečuje liečbu úrazov pohybového aparátu.  Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; Riadne vyhotovovuje a vedie zdravotnú dokumentáciu.

Ponúkaný plat

1365 - 2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Hungarian

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Zodpovednosť Pracovné nasadenie Záujem o odborný a osobnostný rast