Odborný predajca

11.06.2021 BRENO s.r.o.
Miesto práce: vedľajšie obchody Jysk, OBI, SIKO..
Trnava
Pozícia / odvetvie: Commerce; Trader, seller, Expert Shop Assistant, Seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 950 EUR
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time
Termín ukončenia výberového konania: 31.7.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na predajni, práca s pokladňou, administratíva, fakturácia, objednávanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, vyskladňovanie, príjem a evidencia tovaru, obsluha zákazníka, rezanie podlahových krytín ( koberce, pvc ), predaj kusových kobercov a doplnkov

Benefity a ďalšie výhody:

práca v stabilnej firme, finančný príspevok na stravu

Informácie pre uchádzača:

Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno

samostatnosť, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom podlahových krytín - kobercov, PVC a doplnkov k nim.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

BRENO s.r.o.
Rožňavská 1
Bratislava
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Gajdoš Viliam
Nová 9, Trnava, 91701, Slovak Republic
Tel: +421948006077