custom-banner

ZVÁRAČI / NÁSTUP IHNEĎ / Bánovce nad Bebravou

06.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development; Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
5,00 + bonusy, osobné ohodnotenie, mimoriadna odmena, 13. plat / možnosť zarobiť 1.100,00 -1.400,00 EUR brutto/mesačne
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zváranie kovových konštrukcií,
- zváranie dielov a zvarových podskupín,
- nastavovanie a obsluha CNC stroja,
- preukaz ZM1
- vykonávanie mechanického opracovania, frézovanie, vŕtanie, brúsenie,
- starostlivosť o zverené nástroje a zariadenia,

Benefity a ďalšie výhody:

- osobné ohodnotenie,
- dochádzkový bonus,
- príspevok na dopravu,
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe,
- získanie variabilnej zložky mzdy až 2,00 EUR/hod. po splnení konkrétnych podmienok,
- môže získať ročnú odmenu, 13. plat
- odmenu za odporučenie nového zamestnanca (200,00 - 300,00 EUR)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- šikovnosť, flexibilita,
- bezúhonnosť,
- ochota učiť sa nové veci,