custom-banner

Nástup ihneď! Operátor výroby pri Trnave s ubytovaním aj dopravou do práce

05.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Brezno, Považská Bystrica, Ružomberok, Senec; Handlová, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Poprad, Rimavská Sobota, Rožňava, Senica, Skalica, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 995€ (základná mzda 765€ + výkonnostný bonus 130€ + prítomnostný bonus do 100€ + zákonné príplatky)
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž autosedačiek, skrutkovanie dielov
- obsluha montážne linky, práca v takte
- kompletizácia a kontrola kvality vyrobených autosedačiek

Benefity a ďalšie výhody:

-výkonnostný bonus do 130€
-prítomnostný bonus do 100€
-príplatky za nadčasy a víkendy
-ubytovanie zabezpečené v centre Trnavy
-doprava priamo z ubytovania do závodu zabezpečená
-zabezpečená teplá strava v jedálni
-možnosť pravidelných záloh

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

-práca vhodná pre mužov
-skúsenosť s prácou vo výrobe
-manuálna zručnosť
-zodpovednosť
-ochota pracovať v trojzmennom režime
-dobrý zdravotný stav