custom-banner

Prijmeme operátora obsluhy strojov - mzda až 1 100 € + ubytovanie zabezpečené.

05.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Dolný Kubín, Partizánske, Poltár, Topoľčany, Turčianske Teplice, Zlaté Moravce; Banská Štiavnica, Detva, Dudince, Handlová, Hriňová, Kremnica, Levice, Lučenec, Martin, Modrý Kameň, Nová Baňa, Nováky, Prievidza, Rajec, Rajecké Teplice, Šahy, Tlmače, Veľký Krtíš, Žarnovica, Želiezovce, Žiar nad Hronom, Žilina, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 739€ + príplatky podľa zákonníka práce (zmennosť, rizikový príplatok) + stravné lístky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manipulačné práce (obsluha CNC fréz)
- vkladanie a vykladanie dielov
- kontrolné merania opracovaných dielov a následná vizuálna kontrola
- práca s posuvným meradlom
- technická dokumentácia
- zabezpečovanie plynulého chodu výroby a poriadku v okolí pracoviska
- možnosť pravidelných záloh

Benefity a ďalšie výhody:

- Príplatky podľaZákonníka práce
- Príspevok na dopravu až 100€ (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti)
- Doprava zo smeru Žiar nad Hronom zabezpečená
- Možnosť využiť UBYTOVANIE
- Stravné za každý odpracovaný deň (3,83€/deň)
- Pravidelné zálohy

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať : 421917131685.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- stredoškolské vzdelanie (strojárske) výhodou
- manuálna zručnosť- flexibilita
- ochota pracovať na zmeny
- základná matematická gramotnosť
- dobrý zdravotný stav