custom-banner

Si zručný? Pracuj vo výrobe. Mzda až 1000 €! Doprava alebo ubytovanie zabezpečené!

05.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnava Region; Bánovce nad Bebravou, Bratislava, Šaľa, Senec, Trnava; Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Ilava, Komárno, Leopoldov, Prievidza, Sereď, Sládkovičovo, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 765€ + prítomnostný bonus až 100€ + výkonnostný bonus až 130 € + príplatky podľa zákonníka práce = 1000 €
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky:
- práca v trojzmennej prevádzke,
- obsluha montážnej linky,
- montáž dielov,
- kompletizácia sedačiek do automobilov,
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu,
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov,
- dodržiavanie noriem kvality.

Benefity a ďalšie výhody:

- vlastná jedáleň ( len 0,74 € za obed),
- variabilný bonus až do výšky 130€,
- dochádzkový bonus až do výšky 100€,
- príplatky podľa zákonníka práce samozrejmosťou,
- zabezpečené UBYTOVANIE,
- doprava z okolitých miest Veľké Úľany, Piešťany, Hlohovec, Trnava, Smolenice, Sereď, Opoj, Senec, Iža, Vozokany, Galanta, Dunajská streda, .... ZABEZPEČENÁ
- možnosť čerpania záloh.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax vo výrobe výhodou,
- ochota pracovať na tri zmeny,
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov,
- sebadisciplína,
- pracovitosť,
-manuálna zručnosť,
- samostatnosť.