custom-banner

Hľadáme montážnikov so zaujímavou mzdou až do výšky 1155€. Zabezpečujeme dopravu do práce a poskytujeme ubytovanie.

04.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Dolný Kubín, Považská Bystrica, Púchov; Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Trenčín, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Varnisher, Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + príplatok za nočnú zmenu až do výšky 120€ + osobnostné ohodnotenie až do výšky 185€, celková možná mzda až 1155€!
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu v stabilnej automobilke, ktorá sa nachádza v Trnave. Táto práca sa vykonáva v troch zmenách. Ranná od 06:00 do 14:00, poobedná od 14:00 do 22:00 a nočná od 22:00 do 06:00. Hľadáme pracovníkov na oddelenie montáže, ktorá je poslednou fázou výrobného procesu. Na tomto pracovisku sa skladajú jednotlivé vozidlá z mechanického a elektrického hľadiska, napr. montovanie svetiel, prevodovky, kolies a mnoho ďalších. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá na pracovisko kvality. Naša agentúra je svojím zamestnancom vždy k dispozícii ohľadom akéhokoľvek riešenia spojeného s prácou, dopravou, ubytovaním a administratívou. Kontaktujte nás na dole uvedenom tel. čísle, prípadne e-mailom.

Benefity a ďalšie výhody:

Prácou v našej automobilke získate stabilné miesto, istý príjem, možnosť rásť a učiť sa nové veci. Ďalšími výhodami sú :
- výplácanie 13. platu
- osobnostné prémie až do výšky 185€
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu v noci, sviatky a víkendy
- poskytnutá doprava do práce
- hradené ubytovanie
- pravidelné zálohy
- pomoc s administratívnymi úkonmi

Každý záujemca bude kontaktovaný telefonicky. V prípade potreby volajte na nižšie uvedené telefónne číslo alebo píšte na  e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe výhodou
- práca vhodná pre absolventov
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- odolnosť voči stresu