custom-banner

Výrobný pracovník so svetlometmi! S dopravou a ubytovaním ZDARMA

30.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce, Region Zvolen; Dubnica nad Váhom, Nováky, Prievidza
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
základná mzda od 750€ + Variabilná zložka mzdy až 15% + príplatok za nočnú zmenu a víkend
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Práca zahŕňa montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Pracuje sa podľa stanovených noriem a presných pracovných postupov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola, balenie a následne označovanie hotových výrobkov
• Práca na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

• Zvýšenie základnej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov
• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• Dovolenková a vianočná prémia 500€
• Variabilná odmena až 15%
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZADARMO
• Poskytovanie nového ubytovania ZADARMO
• Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/ aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň
• Odmena za odporučenie zamestnanca 50€

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948 941 805, prípadne mi zašlite Váš životopis na e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

• chuť pracovať
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav (dobrý zrak)
• ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku
• ochota vycestovať za prácou