Asistentka riaditeľa - PLK ProCare Trnavské mýto

ProCare, a.s.24.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administration Clerk

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonáva administratívne a prevádzkové práce na sekretariáte spoločnosti  - zabezpečuje chod sekretariátu spoločnosti - udržiava prehľad o činnosti nadriadeného  - pripravuje podklady k poradám podľa zadania nadriadeného  - koordinuje rezervácie zasadacích miestností, víta  a obsluhuje návštevy - komunikuje s externými  a internými klientmi spoločnosti, dojednáva stretnutia   - triedi, eviduje a distribuuje došlú poštu  - podľa potreby vykonáva ďaľšie úlohy na základe zadania manažmentu spoločnosti alebo nadriadeného pracovníka.

Ponúkaný plat

1150 - 1150 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

full-time

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Rešpekt Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť