Montážny technik

06.05.2021 AVAPS SK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Brezno
Pozícia / odvetvie: Fitter, Assembler
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
mzda podľa dohody na základe odbornosti a skúseností
Termín nástupu do práce: from 1.6.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáže, opravy, servisy a kontroly prevádzky schopnosti výrobkov spoločnosti AVAPS po celom území SR.

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilná zložka na základe výkonu a kvality práce
- 13. plat podľa splnených cieľov
- práca v stabilnej spoločnosti, odborný rast, príjemný kolektív
- cestovné náhrady
- stravovacia karta
- pozornosť pri životných jubileách
- služobný telefón
- teambuilding, firemné akcie

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite nám svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na email
Po dôkladnom preštudovaní budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (elementary - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

ochota učiť sa novým veciam, po čase absolvovanie školenia na elektrotechnika §22, vyhláška 508/2009 zb.z. §21, §22
veľkou výhodou avšak nie podmienkou práca s PC, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
nesmie mať strach z výšky, spoľahlivý a aktívny prístup k práci