Realitný maklér RE/MAX Homecentre Banská Bystrica

30.04.2021 KERMAR s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica Region; Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Real Estate Broker
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Podielom od 50% do 80% z odmeny realitnej kancelárie.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: business licence
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívne oslovovanie potencionálnych zákazníkov.
Nové príležitosti v realitnom biznise.
Komunikácia so zákazníkmi.
Možnosť realizovať sa pri prezentácii nehnuteľností.
Budovanie dlhodobých vzťahov založených na kvalite, spoľahlivosti a
profesionálnom prístupe.
Skvelí kolektív v našej kancelárii.

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť využívať firemný automobil.(Nové modely Audi, Peugeot).
Motivačný odmeňovací systém.(50-80 % provízia).
Možnosť osobného rastu.
Možnosť kariérneho rastu.(team leader, manažér pobočky).
Prepracovaný vzdelávací program od prvého dňa Vašej novej kariéry.
Celoslovenské a celosvetové firemné akcie.
Medzinárodné ocenenia.
Spoločné teambuildingy, vianočné večierky.
Využívanie kancelárie.
Spolupráca kancelárií a maklérov v rámci celého Slovenska.
Podpora v obchodovaní zo strany kancelárie.
Prvým piatim maklérom náklady na vzdelávanie preplatí kancelária.

V prípade záujmu poprosím o zaslanie CV na peter.keresteny @ re-max.sk.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (intermediate - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (E-mail, WWW), Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Komunikatívnosť.
Obchodný duch.
Zameranie na cieľ.
Férový prístup.
Otvorená komunikácia.
Chuť vzdelávať sa.
Chcieť osobne rásť.