Administratívny pracovník - Vakcinačné centrum - PLK ProCare Trnavské mýto

ProCare, a.s.24.06.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administration Clerk

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Identifikácia pacienta podľa karty poistenca  - Vedenie dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov, práca s informačným systémom -  Zabezpečenie dotazníkovej dokumentácie pri vakcinácií - Pomoc pri vypĺňaní dotazníkovej dokumentácie s pacientom -  Usmernenie pacienta k ďalším krokom

Ponúkaný plat

855 - 855 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

full-time

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť