NAY a.s.
Nay Elektrodom

Špecialista oddelenia IT

NAY a.s.25.06.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Tuhovská 15

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- technická podpora užívateľov predajní na diaľku

- techická podpora užívateľov centrálny osobne a na diaľku - administrácia Active Directory - inštalácia a údržba pracovných staníc, tlačiarní a ďalších zariadení

- prideľovanie a evidencia IT HW užívateľov

- spolupráca na IT projektoch

Ponúkaný plat

1450 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 450 €

Benefity a ďalšie výhody

- práca v príjemnom kolektíve v úspešnej spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie

- služobný notebook a mobilný telefón

- vianočná poukážka

- výhodný mobilný paušál pre rodinných príslušníkov

- zamestnanecké zľavy

- dovolenka naviac

- 13.plat

Termín ukončenia výberového konania

27.5.2021

Druh pracovného pomeru

full-time

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

- anglický jazyk - minimálne schopnosť čítať technickú dokumentáciu

- orientácia v IT prostredí

- znalosť HW výpočtovej techniky

- veľmi dobrá znalosť prostredia Microsoft Windows, Windows Server a MS Office

- samostatný, zodpovedný a dôsledný prístup k práci

- ochota učit sa

- aktívny vodič sk. B

  • 8x awarded Superbrands Slovakia
  • Obchodník roka 2019
  • Podporujeme Dobrý anjel