custom-banner

Asistent oddelenia nákupu (Ref. č.: 1-23-36064/PF)

30.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Manufacture
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 1600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Asistenta oddelenia nákupu. Tvojou hlavnou úlohou na pozícii bude administratívna podpora na internom nákupnom oddelení.

Pracovná náplň:
- práca v nákupných systémoch
- práca, reporting v Exceli
- komunikácia s internými oddeleniami spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka:

- Flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
- Fitnes centrum v tej istej budove
- Príspevky na vzdelávanie, šport
- Mnoho iných atraktívnych benefitov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: First Level University Education (Bachelor's Degree)
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
German (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- skúsenosť na administratívnej pozícii v nákupe minimálne 3 roky
- znalosť nákupných procesov
- anglický jazyk B2
- slovenský jazyk C2
- nemecký jazyk - výhoda
- Excel - pokročilý