čašníčka Cafe Casa Mia - Levice

22.04.2021 Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tesco Levice,
Turecký rad 7

Levice
Pozícia / odvetvie: Waiter, Seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,50 EUR/hod.
Hodinová mzda sa pohybuje od 3,5€ do 4€/h netto + tringelt
Termín nástupu do práce: from 26.4.2021
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do našej kaviarne v Leviciach hľadáme šikovné čašníčky s chuťou pracovať. Prax nieje podmienkou ale výhodou. Vyžadujeme zmysel pre čistotu a ochotu pracovať.
Pracovná doba od 8:00 -20:00 podľa pandemických podmienok sa môže pracovný čas predlžiť do 21:00. Pracovná ponuka je vhodná aj pre absolventa.

Svoje životopis aj s foto posielajte mailom na uvedenú mailovú adresu alebo tel. číslo.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Student - High School
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Cash Desk