Predajca v kúpeľňovom štúdiu

17.08.2021 Ardecom, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Fidlíková 99
06601

Humenné
Pozícia / odvetvie: Commerce; Seller
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

-systém podpory v celom predajnom procese/grafické návrhy, získavanie
zákazníkov,../
-zázemie v stabilnej a prosperujúcej firme
-profesionálny a zároveň ľudský prístup manažmentu
-spoločnosť vytvára priestor pre vzdelávanie a sebarealizáciu zamestnancov
-účasť na výstavách a odborných školeniach aj v zahraničí
- pravidelný mesačný príjem
- garantovaná mzda po dobu zaučenia
- zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy,
zamestnanecké ceny

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 8. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Ahoj milá budúca kolegyňa/kolega,
Sme tím priateľských a tvorivých ľudí a do nášho obchodného kolektívu hľadáme novú posilu, ktorú nečaká iba klasická práca predajcu, ale aj priestor pre kreativitu a sebarealizáciu. Ak si komunikatívny, vieš sa usmievať, prekypuješ dobrými nápadmi a presvedčivým vystupovaním - si to práve Ty koho hľadáme.
Tešíme sa, že sa nám ozveš a budeme môcť nadviazať spoluprácu.
Čo budeš robiť?
- komunikácia realizácie a odborné poradenstvo v oblasti kúpelní a aj
interiérov
- tvorba grafického návrhu kúpelní z našej ponuky podľa požiadaviek a potrieb zákazníka
-vypracovanie cenovej ponuky
- objednávanie tovaru pre zákazníkov
- fakturácia objednávok a práca s registračnou pokladňou.
-komunikácia so zákazníkom až do celkového ukončenia a odovzdania zákazky
-spolupráca s obchodnými zástupcami /školenia na odbornú znalosť produktov/
-sledovanie aktuálnych trendov v oblasti bývania /účasť na výstavách/

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • AutoCAD - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ardecom, s.r.o.
06601 Humenné
Slovensko