Finančný a poisťovací konzultat, telefonista obchodnej skupiny

21.04.2021 ESPOR personnel consulting

Miesto práce: Banská Bystrica, Brezno; Banská Štiavnica, Krupina, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Finance Consultant, Insurance Broker
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 2000 EUR
- fixný plat a variabilná provízna zložka
- rôzne nadštandarné benefity
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time, business licence
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s pridelenou databázou klientov
- uzatváranie zmlúv životného a neživotného poistenia
- servis a poradenstvo pre klientov
- práca v kancelárií alebo homeofice

Benefity a ďalšie výhody:

- bezplatné zaškolenie a následné vzdelávanie
- práca pre stabilnú, nadnárodnú spoločnosť
- práca v teame skúsených obchodníkov

Životopis zašlite na email: email alebo kontaktujte: 0907417179

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

- práca s počítačom
- komunikačné schopnosti
- repreznetatívne vystupovanie