Obsluha v DAJSI juice & bubble tea bare

21.04.2021 DAJSI fresh, s.r.o.

Miesto práce: DAJSI fresh bar, OC Galéria Shopping mall, Toryská 5, Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Bartender
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,65 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme komunikatívnych, pracovitých a priateľských ľudí do nášho DAJSI tímu.
Ponúkame:
- zaujímavú prácu v prevádzke fresh baru v OC Galéria Shopping Košice
- dlhodobú spoluprácu
- priateľský a mladý kolektív
- program odmeňovania a bonusy
- možnosť postupu v rámci štruktúry podniku
Náplň práce:
- výroba a predaj fresh štiav, miešanie drinkov a bubble tea
- práca s pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi
- udržiavanie čistej prevádzky
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis spolu s fotografiou na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Student - High School
Vhodné pre absolventov: Áno