custom-banner

Tableau Support and BI Engineer - Finance (Ref. č.: 1-16-35795/PF)

20.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Information Technologies - Software; Programmer
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
2200 - 3200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme Tableau špecialistov pre medzinárodný tím, ktorý bude zodpovedný za komplexnú údržbu tejto platformy v súlade z potrebami interných zákazníkov.

Pracovné zodpovednosti:

- tableau engineering
- spravovanie povolení a nastavovanie prístupov
- riešenie technických problémov
- spolupráca s tímom zastrešujúcim cloud server
- návrhy pre systémové a bezpečnostné zlepšenia
- BI engineering
- tvorba vizualizácii

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:

Spoločnosť ponúka množstvo výhod, ktoré Vám budú predstavené samotnou spoločnosťou.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované skúsenosti:
- profesionálne skúsenosti s platformou Tableau
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku- B2

Výhodou sú skúsenosti s:
- SQL
- Python
- BI tooly