Aplikačný inžinier (m/ž)

11.06.2021 HMH, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Galvaniho 7/D
82104

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Electrotechnics and Power Engineering, Information Technologies - Hardware; IT Architect, Service Engineer
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu;
- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti;
- Flexibilný pracovný čas;
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 4. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Páči sa vám, keď vám veci pod rukami ožívajú? Teší vás rola odborníka a konzultanta? Komunikačné zručnosti sú vašou silnou stránkou? Dajte o sebe vedieť, pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja a výroby zabezpečovacích a riadiacich systémov pre železničnú dopravu. Do nášho vývojového tímu hľadáme aplikačného inžiniera, ktorý bude prepájať vývoj našich systémov a zariadení s ich integráciou do železničných vozidiel.

Ako aplikačný inžinier budete súčasťou projektového tímu a budete zodpovedať za:
• Analýzu požiadaviek zákazníka kladených na integrovaný systém;
• Definovanie koncepcie integrácie našich systémov z pohľadu bezpečnosti a funkčnosti;
• Vytvorenie aplikačnej dokumentácie integrácie našich systémov na konkrétnu radu dráhových vozidiel;
• Plánovanie a vedenie aplikačného projektu;
• Oživenie prototypovej integrácie na dráhovom vozidla a odovzdanie know-how našim servisným technikom, ale aj pracovníkom prevádzkovateľa;
• Pri vývoji nového systému aplikačný inžinier úzko spolupracuje s kolegami, ktorí sa venujú vývoju hardvérového a softvérového vybavenia budúceho systému. Úlohou aplikačného inžiniera je špecifikácia požiadaviek, tvorba podkladov a spolupráca na testovaní funkčných vlastností vyvíjaného systému.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore informatika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore mechatronika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore automatizácia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore elektrotechnika

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

* Prehľad v technológiách a súčiastkovej základni používanej v mikroprocesorových elektronických zariadeniach a systémoch.
* Znalosti v oblasti informatiky a mikroprocesorových systémov a ich aplikácie
* Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie v oblasti elektro
* Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň na úrovni §21)
* Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci (precíznosť)
* Analytické myslenie

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HMH, s.r.o.
Tavaríkova osada 39
84102 Bratislava-Dúbravka
Slovensko