custom-banner

Ponúkame prácu na KONTROLE KVALITY v Trnave! Mzda až 1 190€! Zabezpečené ubytovanie + doprava + iné výhody!!

16.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Šaľa, Trnava; Galanta, Hlohovec, Piešťany, Prievidza, Senica, Sereď, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Automotive industry, Manufacture; Quality Manager, Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) = 1190€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných kontrolórov kvality do Trnavy!
Náplň práce:-práca je vhodná pre mužov-kontrolór kvality vykonáva komplexnú kontrolu vozidla  (vnútorného, vonkajšieho vybavenia a vozidlovej dokumentácie)
-zabezpečuje aj obsluhu montážnych liniek
-dohliada na kvalitu vyrobených komponentov, odstraňuje menšie chyby

Benefity a ďalšie výhody:

-individuálna prémia až do výšky 220€
-príjemné ubytovanie v bytoch (80€/mesiac)
-13. plat -pravidelné zálohy-jedáleň (obed od 1,09€)
-možnosť kariérneho rastu
-doprava zabezpečená z okolitých smerov
-príplatky za nadčasy
-náborový príspevok vo výške 50€ za každého odporučaného nového zamestnanca
ponukema stabulnú prácu

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 079 864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

-vodičský preukaz skupiny B-práca vhodná pre mužov
-skúsenosť s prácou na kontrole kvality
-skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle
-ochota pracovať v trojzmennom režime
-samostatnosť
-zodpovednosť
-záujem o trvalé zamestnanie
-dobrý zdravotný stav