custom-banner

Hľadáme šikovných operátorov na ZVAROVŇU - mzda až 1 190€! Ubytovanie aj doprave zabezpečené, možnosť záloh!

16.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Šaľa; Galanta, Hlohovec, Lučenec, Nové Zámky, Piešťany, Prievidza, Rimavská Sobota, Skalica, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): = €850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + zákonné príplatky 1 190€.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám možnosť istoty práce u zamestnávateľa, ktorý stabilne vytvára takmer 4500 pracovných miest.
Pracovná ponuka je v automobilovom priemysle na trojzmennej prevádzke na oddelení ZVAROVŇA!
Náplň práce:-obsluha montážnych liniek-spájanie jednotlivých dielcov vytvárajúcich karosériu vozidla-montáž a skladanie pozváraných častí vozidla-dohliada na kvalitu vyrobených automobilov

Benefity a ďalšie výhody:

-individuálna prémia až do výšky 220€
-príjemné ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
-13. plat
-možnosť pravodelných záloh
-jedáleň (obed od 1,09€)
-možnosť kariérneho rastu
-doprava zabezpečená z okolitých smerov
-40% príplatok za nadčas
-práca v dobrom kolektíve
-náborový príspevok za každého jedneho odporučaného zamestnanca vo výške 50€
Ponúkame stabilnú prácu

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

-skúsenosť s prácou vo výrobe
-manuálna zručnosť
-dobrý zdravotný stav
-ochota pracovať v trojzmennom režime
-zodpovednosť
-záujem o trvalé zamestnanie