custom-banner

Nový mesiac = nová pracovná príležitosť. Mzda do výšky 1200 €. Ubytovanie + doprava ZDARMA!

16.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bratislava Region; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Region Malacky, Region Nitra, Partizánske, Púchov, Ružomberok, Senec, Trnava; Bojnice, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Galanta, Gbely, Handlová, Hlohovec, Holíč, Hurbanovo, Ilava, Komárno, Leopoldov, Levice, Malacky, Martin, Modra, Myjava, Nemšová, Nitra, Nová Dubnica, Nováky, Nové Zámky, Pezinok, Piešťany, Prievidza, Šamorín, Šaštín-Stráže, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Stará Turá, Stupava, Svätý Jur, Trenčín, Vrbové
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 742 €, po skúšobnej dobe 793 € variabilná zložka mzdy + 23 %, dochádzkový bonus až 130 € + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletná montáž nárazníka v sebe zahŕňa:
- Skrutkovanie
- Lepenie
- Klipovanie
- Vŕtanie
- Orezávanie
- Vyrážanie otvorov a pod.
- Vizuálna kontrola.

Práca nie je na výrobnej linke.

Benefity a ďalšie výhody:

- Dochádzkový bonus až 130€
- Bonusy do výšky 23%
- Nočné príplatky až 100€
- Príplatky za nadčasy
- Doprava ZADARMO
- Ubytovanie ZADARMO
- Pravidelné zálohy
- Stravovacia karta

V prípade ďalších informácií ma môžete kontaktovať na tel. č. +421 917 131 685

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- Manuálna zručnosť
- Ochota pracovať na zmeny
- Spoľahlivosť, zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou)