custom-banner

Stabilná práca vo výrobe so mzdou až 900 €. Doprava do zamestnania zabezpečená. Nástup ihneď!

16.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Region Prievidza, Topoľčany, Region Trenčín, Turčianske Teplice; Banská Štiavnica, Bojnice, Dubnica nad Váhom, Handlová, Hlohovec, Ilava, Kremnica, Leopoldov, Nemšová, Nová Baňa, Nováky, Prievidza, Sliač, Tlmače, Trenčianske Teplice, Trenčín, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 623€ + 20% variabilná zložka mzdy + príplatky podľa zákonníka práce
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme nových kolegov na montáž svetlometov pre automobily. Práca operátora výroby v sebe zahŕňa prácu v takte na montážnej linke:
- oboznámenie sa s denným plánom výroby,
- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva,
- samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov,
- balenie hotových výrobkov,
- sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie,
- práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.).

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- príplatky podľa zákonníka práce za nadčas a nočnú prácu
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava zo smeru Prievidza aj Partizánske zabezpečená
- možnosť záloh

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel. č. +421917131685.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou),
- dobrá motorika prstov,
- ochota pracovať na zmeny.