Zámočník - zvárač, nástup ihneď!!!

15.04.2021 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čab 268, 951 24
Nitra Region
Pozícia / odvetvie: Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 8,50 EUR/hod.
Možnosť zárobku od 1500 €/mesiac
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: business licence
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme zváračov-zámočníkov so skúsenosťami v oblasti zvárania. Prácou budú zámočnícke a zváračské práce pri výrobe veľkoplošných kovových konštrukcií na základe výkresovej dokumentácie.

Informácie pre uchádzača:

Každý záujemca bude pozvaný na pracovnú skúšku

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Student - High School
Vhodné pre absolventov: Nie

- Požadujeme platné zváračské oprávnenie a čítanie výkresovej dokumentácie
- Zodpovedný prístup k práci