custom-banner

Vodič VZV v automobilovom priemysle. Doprava alebo ubytovanie ZABEZPEČENÉ zdarma!

15.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Brezno, Partizánske, Region Prievidza, Topoľčany; Banská Štiavnica, Liptovský Mikuláš, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Piešťany, Prievidza, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Warehouseman
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
základná mzda 780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za nočnú zmenu a víkendy
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce pre VODIČA VZV:
• Príjem materiálu, výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti
• Fyzické preberanie materiálu na príjme
• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému
• Inventúry skladových zásob
• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Benefity a ďalšie výhody:

• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14. plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Veľmi pekné ubytovanie zabezpečené ZADARMO

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948 941 805, prípadne mi zašlite Váš životopis na e-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

• prax na VZV (platný VZV preukaz)
• znalosť PC
• flexibilita
• chuť pracovať
• ochota vycestovať za prácou