Ibm

Skúsený .NET/C# Developer

IBM International Services Centre s.r.o.14.06.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region; Banská Bystrica, Bratislava, Košice
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Skúsený .NET Developer/C#

Máš za sebou štúdium informatiky/podobného odboru a ovládaš aspoň základy .Net frameworku? Alebo už máš skúsenosti ako .Net Developer či už s developmentom webových aplikácií (ASP.Net s použitím C#) alebo winforms/WPF developmentom (C# .Net)? Potom hľadáme do nášho tímu práve Teba!

Na tejto pozícii môžeš pracovať v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• Práca na komplexných software development projektoch
• Práca s najnovšími software a modernými development tools Ti dá priestor rozšíriť svoje skills a znalosti v dynamickom prostredí

Čo na to potrebuješ?

• .NET, .NET Core, ASP.NET MVC, WCF, WPF, MVVM, Entity Data Framework, znalosť Design Patterns a Agile metodológií (Scrum / Kanban)
• Komunikatívnosť, kreativitu, schopnosť flexibilne riešiť problémy, zodpovednosť, tímová práca
• Plynulá angličtina (Nemčina je výhodou)
• Flexibilita cestovať po Slovensku, v prípade potreby aj do zahraničia

Čo môžeš očakávať od nás?

• Plat od 2200 EUR gross, v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností
• Microsoft certifikácie
• Agile a Lean projekty
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Ponúkaný plat

2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Druh pracovného pomeru

full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 160 krajinách sveta. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať ich náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992. V roku 2003 založila IBM na Slovensku druhú pobočku IBM International Services Centre s.r.o. (ISC). Spoločnosť IBM je najväčší zamestnávateľ v oblasti IT na Slovensku.

Adresa

IBM International Services Centre s.r.o.
Krasovského 14
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika