custom-banner

HĽADÁME OPERÁTOR VO VÝROBE! PLAT VO VÝŠKE až 1190€! TEPLÁ STRAVA, UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ, PRAVIDELNÉ ZÁLOHY!

08.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Poltár, Šaľa, Topoľčany; Lučenec, Nové Zámky, Piešťany, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Tisovec, Veľký Krtíš, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics, Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Quality Manager, Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker, Forklift Truck Driver, Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + zákonné prípatky= 1190€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám možnosť stabilnej práce u medzinárodného zamestnávateľa v TRNAVE. Pozície máme otvorené na prevádzkach montáž, zvarovňa a kvalita. Náplň práce: zabezpečujte obsluhu montážnych liniek- montáž a skladajte jednotlivé diely do automobilov- dohliadajte na kvalitu vyrobených automobilov

Benefity a ďalšie výhody:

-individuálna prémia až do výšky 220€- ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)- 13. plat vyplácaný dva krát ročne- jedáleň (obed od 1,09€) - možnosť kariérneho rastu - navyšovanie platu v roku 2023 (o 50€) a 2024 (o 40€) - doprava zabezpečená z okolitých smerov- 40% príplatok za nadčas - možnosť pravodelných záloh

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 079 864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou- ochota pracovať v trojzmennom režime - zodpovednosť - spoľahlivosť- záujem o trvalé zamestnanie- manuálna zručnosť- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Magdaléna Kubaliaková
Tel: 421948079864