custom-banner

Pohovor v Prešove, práca v Topoľčanoch! Práca vhodná aj pre absolventov. Ubytovanie ZDARMA.

12.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Humenné, Košice; Giraltovce, Lipany, Sabinov, Stropkov, Svidník, Veľký Šariš, Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Po úspešnom pohovore, istý nástup !
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 4 zmeny
- Práca v stoji

Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciach a v iných mestách. Viac info pri osobnom stretnutí :-)

Benefity a ďalšie výhody:

- Stabilná práca
- Príjemné pracovné prostredie
- Zákonné príplatky
- 13% variabilná odmena
- ubytovanie zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť záloh

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- Flexibilita
- Skúsenosť s prácou operátora výhodou
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci