Svářeč s praxí i bez praxe – až 45 000 Kč/měs., zajištěné ubytování!

19.04.2021 ManpowerGroup s.r.o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dobříš u Prahy, ČR
Czech Republic; Praha; Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Trnava; Nitra, Prešov, Trenčín, Žilina
Pozícia / odvetvie: Real Estate and Building Industry, Machine Industry, Technology and Development; Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 38000 - 45000 CZK
Svářeči si u nás vydělají průměrně 38 000 až 45 000 Kč měsíčně v závislosti na praxi a zkušenostech
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracujte jako svářeč v Dobříši u Prahy!
Zajistíme vám hezké ubytování a svozy přímo na směnu zdarma.
Hledáme zkušené svářeče, nováčky v oboru i kutily, kteří se chtějí stát profesionálem.

Budete na pohyblivých svařovacích linkách svařovat díly do kompaktních bagrů světoznámého výrobce zemních strojů, bagrů a nakladačů.

Benefity a ďalšie výhody:

Ke mzdě navíc můžete získat řadu zajímavých výhod, například:
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– svozy rovnou na směny ZDARMA
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– týden dovolené navíc
– příspěvek na penzijní připojištění
– různé vzdělávací kurzy
– moderní, čisté a bezpečné prostředí s pitným režimem v celém areálu
a mnoho dalších.

Informácie pre uchádzača:

Ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo volejte OO420 226 257 592

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Áno

Všeobecne požadované znalosti:

Svářet u nás může doslova každý, kdo má se svářením zkušenost.

V našem týmu jsou zkušení svářeči, ale rádi přivítáme i svářeče bez zkušeností, s propadlým průkazem nebo šikovné kutily – svářečský průkaz můžete při práci u nás obnovit, pokud ho vůbec nemáte, pomůžeme vám ho získat.