custom-banner

Operátor výroby s platom až 1190€! Ubytovanie, dopravu aj zálohy Vám zabezpečíme!

09.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Považská Bystrica, Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Sereď, Trenčín, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics, Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Quality Manager, Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker, Forklift Truck Driver, Welder
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 220€) + zákonné prípatky= 1190€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám možnosť stabilnej práce u medzinárodného zamestnávateľa. Pozície máme otvorené na prevádzkach montáž, zvarovňa a kvalita.

Náplň práce:

• zabezpečujte obsluhu montážnych liniek
• montáž a skladajte jednotlivé diely do automobilov
• dohliadajte na kvalitu vyrobených automobilov

Benefity a ďalšie výhody:

• individuálna prémia až do výšky 220€
• ubytovanie (1. mesiac zadarmo, od 2. mesiaca 80€/mes.)
• 13. plat vyplácaný dva krát ročne
• jedáleň (obed od 1,09€)
• možnosť kariérneho rastu
• navyšovanie platu v roku 2023 (o 50€) a 2024 (o 40€)
• doprava zabezpečená z okolitých smerov
• 40% príplatok za nadčas
• možnosť pravodelných záloh

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

• skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou
• ochota pracovať v trojzmennom režime
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• záujem o trvalé zamestnanie
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav