custom-banner

Operátor vo výrobe hliníkových komponentov v Žarnovici s dopravou a ubytovaním ZDARMA!

09.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Poltár, Zlaté Moravce; Banská Štiavnica, Detva, Dudince, Handlová, Hriňová, Kremnica, Levice, Lučenec, Modrý Kameň, Nitra, Nová Baňa, Nováky, Šahy, Tlmače, Veľký Krtíš, Žarnovica, Želiezovce, Žiar nad Hronom, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 739€ + príplatky podľa zákonníka práce (zmennosť, rizikový príplatok) + stravné lístky
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manipulačné práce (obsluha CNC fréz)- vkladanie a vykladanie dielov- kontrolné merania opracovaných dielov a následná vizuálna kontrola- práca s posuvným meradlom- technická dokumentácia- zabezpečovanie plynulého chodu výroby a poriadku v okolí pracoviska- možnosť pravidelných záloh

Benefity a ďalšie výhody:

- Príplatky podľa Zákonníka práce- Príspevok na dopravu až 100€ (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti)- Doprava zo smeru Žiar nad Hronom zabezpečená- Možnosť využiť UBYTOVANIE- Stravné za každý odpracovaný deň (3,83€/deň)- Pravidelné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- stredoškolské vzdelanie (strojárske) výhodou- manuálna zručnosť- flexibilita- ochota pracovať na zmeny- základná matematická gramotnosť- dobrý zdravotný stav