Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečenie zúčtovania miezd za našich zamestnancov.
• Preberieš zodpovednosť za pridelený počet zamestnancov.
• Budeš zodpovedná/ý za včasnú a presnú evidenciu dokumentov ku mzdám zamestnancov.
• Spracuješ doklady týkajúce sa neprítomností, zrážok zo miezd zamestnancov alebo napríklad potvrdení pre zamestnancov.
• Aktívne sa budeš podieľať na zabezpečení prevádzky zamestnaneckej mzdovej Hotlinky a pomáhať kolegom s konkrétnymi otázkami.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1650 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 40 hod./týž.: 1.650 €
Garantovaný zmluvný nárast mzdy prvé tri roky.
Benefity a ďalšie výhody:
• Istotu stabilnej práce a k nej patriacu zaujímavú mzdu,
• garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol/zvládla na jednotku,
• dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• rozmanitú prácu v priateľskom kolektíve,
• široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou, či už chceš pomôcť svojmu zdraviu, zaujíma ťa šport a kultúra alebo chceš potešiť svoju rodinu.
Termín nástupu do práce:
by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
full-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Higher Vocational Education
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
• Máš ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.
• Máš aspoň 2 roky skúseností na pozícii mzdového účtovníka / mzdovej účtovníčky.
• Ovládaš slovenský zákonník práce.
• Ak ovládaš anglický alebo nemecký jazyk je to tvojou výhodou, no netrváme na tom.
• Ak máš skúsenosti s prácou v programe SAP je to tvojou výhodou.
• Vieš používať balíček MS Office na užívateľskej úrovni.
• K práci pristupuješ pozitívne a zodpovedne.
• Chceš pracovať v dynamickom prostredí.
• Dokážeš zvládnuť aj stresovú situáciu.
Vodičský preukaz:
skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 150 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovak Republic
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovak Republic

Kontaktný email:

kariera@lidl.sk