custom-banner

Špecialista pre File Transfer Protocols (Ref. č.: 1-16-35784/PF)

09.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Information Technologies - Software; System Administrator
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spoločnosť, ktorá je popredným lídrom na Európskom trhu v oblasti FinTech dopĺňa svojím tím.

Čo by ťa v tejto pozícii čakalo:

- Poskytovanie hĺbkovej systémovej analýzy
- Poskytovanie technického poradenstva pri používaní a integrácii aplikácií do operačného prostredia.
- Návrh, inštalácie, implementovanie komplexného softvéru operačných systémov a súvisiace programové produkty.
- Spolupráca s internými technickými tímami a veľkými externými klientmi na komplexných projektoch a úlohách.
- Koordinovanie externých klientov pri ustanovení B2B File transfer
- Monitorovanie a riešenie incidentov alebo potenciálnych problémov.

Benefity a ďalšie výhody:

· 25 dni do roka doplatená PN
· Plne hradené stravné lístky
· Bratislavská mestská karta (BMK) bez poplatkov (v prípade trvalého pobytu v BA)
· Zdravotná starostlivosť PROCARE
· Platobná karta Diners bez poplatkov
· Anglické jazykové kurzy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Pokročilá úroveň skriptovania (Ideálne Unix shell)
- Pokročilá znalosť Linux/Unix
- Pracovná skúsenosť so Secure File Transfer Protocol (SFTP) - PODMIENKA
- Základná orientácia v networking