custom-banner

Operátor výroby v špičkovej automobilke

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Výrobný pracovník na linke pre automobilový priemysel
Náplň práce:
· manuálna práca na automotive výrobných linkách:
· montáž, lakovňa, zvarovňa, repas, kvalita, atp. – zaradenie podľa Vašich skúseností a predpokladov
· práca na zmeny: 3 zmenná alebo nepretržitá prevádzka

Požiadavky na uchádzača:
· ukončené SŠ alebo SOU maturitou alebo výučným listom
· predošlá prax v obore výhodou (nie podmienkou)
· dobrý zdravotný stav (upozornenie: treba absolvovať aj drogové testy)
· seriózny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímovosť

Čo Vám ponúkame:
· práca pre jedného z najväčších slovenských zamestnávateľov
· stabilná a dlhodobá pracovná príležitosť na hlavný pracovný pomer
· odborné preškolenia a možnosť rastu
· overené a bezkonkurenčné finančné ohodnotenie vo výrobe na Slovensku
· motivačné odmeny na základe pracovných výsledkov a séria príplatkov
· možnosť využitia pohodlnej firemnej dopravy v rámci západného Slovenska
· možnosť využitia siete ubytovní v rámci Bratislavy
· iba Adecco Vám ponúka naviac sériu špeciálnych benefitov !
Kontakt:0902 929 060, email