ZDRAVOTNÉ SESTRY - ŠVAJČIARSKO - 5000 EUR !

28.09.2014 AV - CARE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Zürich, St.Gallen, Bern, Basel
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Prijmeme kvalifikované zdravotné sestry (ženy i mužov), lekárov a iných zdravotníckych špecialistov do ŠVAJČIARSKA.

Ponúkame Vám exkluzívne platenú prácu v univerzitných nemocniciach, štátnych nemocniciach ako aj v nemocniciach v kantónoch, na prestížnych klinikách, súkromných penziónoch pre dôchodcov, domovoch dôchodcov, hospicoch, a ďalších zariadeniach po celom ŠVAJČIARSKU.

- NÁSTUP MOŽNÝ PRIEBEŽNE PO CELÝ ROK -

- VŠETKY NAŠE SLUŽBY SÚ PRE VÁS ZADARMO -
Ponúkaný plat:
od 5000 do 6000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupný plat - zvýšenie platu po skúšobnej dobe a nostrifikacii vo Švajčiarsku.
Iné výhody:
PONÚKAME:
• Výborné pracovné podmienky, špičkové medicínske prostredie.
• Atraktívne finančné ohodnotenie! (plat až 5000 EUR mesačne)
• Vyšší nástupný plat v prípade vyššieho dosiahnutého vzdelania (VOŠ alebo VŠ) a dlhšej praxe.
• Ďalšie zvýšenie platu po skúšobnej dobe.
• Odborné vzdelávanie, profesijný rozvoj a možnosť budovať kariéru v jedinečnom systéme švajčiarskej zdravotnej starostlivosti.
• Zabezpečenie pracovného povolenia vo Švajčiarsku.
• Asistenciu na mieste vo Švajčiarsku počas celého pracovného pobytu a pomoc s vybavením všetkých formalít.
• Všetky výhody švajčiarskej zamestnaneckej zmluvy (13. plat, prídavky na deti, dovolenka, platené štátne sviatky atď.)
• Osobné pohovory v Bratislave aľebo v pohodli Vašho domu cez skype / telefon.
• Všetky zmluvy a dokumenty na zoznámenie aj v materinskom jazyku.
• Zabezpečené ubytovanie vo Švajčiarsku.
• Možnosť vycestovať do Švajčiarska na krátku pracovnú skúšku (cca 3 dni) a spoznať tak svojho budúceho zamestnávateľa pred podpisom pracovnej zmluvy.

Teší nás, že Vám môžeme nájsť kvalitnú prácu vo Švajčiarsku!

Ďakujeme za Váš záujem.
Termín nástupu do práce:
od 15.9.2014
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu poslať životopis na mailovú adresu: email

Ďalšie informácie na internetových stránkach www.avcare.sk

INFORMAČNÁ LINKA: 0948 528 588

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
POŽADUJEME:
• Vzdelanie v obore (minimálne stredná zdravotná škola, výhodou VŠ).
• Preukázateľná prax v zdravotníctve.
• Prax v Rakúsku, Nemecku výhodou.
• Komunikativna znalosť nemeckého jazyka (úroveň B1 - B2).
• Jazyková skúška z nemčiny (úroveň B2). Skúšku možte doložiť až po nástupu do zamestnania vo Švajčiarsku.
• Ochota cestovať, spoznávať novú kultúru, žiť a pracovať vo Švajčiarsku.
• Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, bezúhonnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
AV-CARE s.r.o. jsme špecialisti na sprostredkovanie práce pre lekárov a zdravotné sestry do ŠVAJČIARSKA.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
AV - CARE s.r.o.
Karpatské námestie 10
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ondrej Babica
Karpatské námestie 10, Bratislava, 83106, Slovenská republika
Tel: +421 948 528 588

Reaguj na ponuku