PILČÍK

27.11.2014 KORASA Sp. z o.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
celé Nemecko
Nemecko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
K okamžitému nástupu hľadáme skupinu 20 pilčíkov dreva.Miesto práce Nemecko. Porasty sú rôzne, ale hlavne sa jedná o ihličnany.
Ponúkaný plat:
od 1400 do 2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
6€ za mp. Konečný plat záleží od výkonu pilčíka.
Iné výhody:
Ubytovanie zabezpečené,doprava dohodou.
Termín nástupu do práce:
od 20.2.2011
Termín ukončenia výberového konania:
19.2.2011
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Kontrakty sú dlhodobé na 1 alebo 3 roky .Nehľadáme brigádnikov ani uchádzačov o trojmesačné kontrakty.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Potrebný pilčícky preukaz, vlastnú pílu,odev a bezpečnostnú výbavu. V prípade, že nemáte, sme schopní to zabezpečiť. Vítaná je znalosť základov nemeckého jazyka, ale nie nie je je to podmienka.