Frontend developer - až 100% Homeoffice - plat až 3000€

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • backend vývoj finančnej platformy u klienta
  • starať sa o platformu - strážiť zraniteľnosti, navrhovať vylepšenia
  • spolupracovať s frontend developermi a skĺbiť tak funkčnosť a estetiku
Upresnenie platových podmienok:
Ponuka pre nadšencov najnovších technológií
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Node.js spolu s frameworkmi ako Express
  • skúsenosti s es6 (ES2015) alebo Typescript
  • elasticsearch je veľké plus
  • skúsenosti s Docker
  • záujem o najnovšie technológie