startgroup

VODIČ NÁKLADNÉHO AUTA

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Lužianky Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- doprava odpadov podľa pokynov priameho nadriadeného.
- dodržiavanie všeobecných predpisov platných v oblasti dopravy
- uskutočňovať bežnú údržbu a drobné opravy na pridelenom vozidle a technike
- v prípade potreby vypomáhať údržbárovi pri nenáročných opravách automobilovej techniky
- vyplňovanie prevádzkových dokladov ( napr. stazka, sprievodky odpadov , pohyb kontajnerov, prehľad údržby ,tachografový záznam )

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vodičský preukaz C,E
Prax minimálne 2 roky
Základná znalosť PC

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské s maturitou, SOU, Základné