startgroup

zdravotná sestra v stomatologickej ambulancii

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Zvolen
Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- asistencia pacientom a lekárovi pri zdravotnej starostlivosti v zubnej ambulancii
- príprava stomatologických materiálov, nástrojov
- poskytovanie poradenstva pacientom
- správa zdravotných záznamov pacientov a s tým spojená administratíva
- telefonická a emailová komunikácia s pacientami, objednávanie pacientov
- iné administratívne činnosti
- podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky ambulancie

Ponúkaný plat

750 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- príjemné vystupovanie
- flexibilita, asertivita
- zodpovednosť a dôslednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou - odbor zdravotná sestra
- prax v stomatologickej ambulancii nie je nutná
- práca s PC, Windows, MS Office