startgroup

Operátor výroby /nastavovač/ Pusté Uľany

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Pusté Uľany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby, obsluha obrábacích strojov v strojárenskej výrobe
- výroba komponentov z ocele a železa pre automobilový priemysel
- použitie správneho materiálu vo výrobe
- vykonávanie meraní počas smeny
- vykonávanie dennej a týždennej kontroly a údržby stroja
- sledovanie stavu a prevádzky zariadení
- práca vhodná pre mužov aj ženy,rovnako aj pre absolventov
- nástup možný ihneď

Ponúkaný plat

650 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- dlhodobá prácu v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 2 stravné lístky za odpracovanú zmenu
- doprava z okolitých obcí zabezpečená
- motivujúce pracovné podmienky
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- cieľavedomosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, ochota a chuť učiť sa nové veci
- technické vzdelanie je výhodou, technická zručnosť, orientácia na výrobu a product

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- miesto výkonu : Pusté Uľany
- práca v štvorzmennej prevádzke
- technické vzdelanie a skusenosti s výrobou výhodou
- technická zručnosť
- práca v 12 hodinových pracovných zmenách, režim : denná, nočná, voľno, voľno
- nástup ihneď