custom-banner

Vodič sk. C - skladník (Žilina)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    K cintorínu, Žilina
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Chcete pracovať pre úspešnú spoločnosť s rodinnou tradíciou a dlhoročným pôsobením na trhu? Pracujte pre firmu Ptáček-veľkoobchod, a.s. !

Spoločnosť Ptáček má popredné postavenie na trhu v obore kúrenie-plyn-voda-inžinierske siete a kúpeľne. Disponujeme širokou sieťou pobočiek na Slovensku a v Českej republike.

Naša spoločnosť Vám zaistí stabilné zázemie, podmienky profesného rastu, férové jednanie, moderný systém práce a ďalšie výhody. Využite túto ponuku a staňte sa súčasťou našeho veľkého tímu.

Čo bude Vašou náplňou práce?
* rozvoz tovaru (fyzické odovzdávanie, zabezpečenie predávacích dokumentov, prípadne peňažnej hotovosti)
* pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru
* veľmi úzka spolupráca pri organizácii rozvozov s dispečerom dopravy a vedúcim skladu
* manipulácia a skladovanie tovaru
* práca na príjme a výdaji tovaru

Benefity a ďalšie výhody:

* stabilné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* pevná pracovná doba od 6.00 hod. do 14,30 hod.
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* zodpovedajúce finančné ohodnotenie
* vernostný príplatok už po 3 mesiacoch od nástupu
* možnosť kúpi tovaru za zamestnanecké ceny

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

* minimálne SOU
* VP sk. C + kvalifikačná karta
* prax v riadení nákladného vozidla nad 3,5t (Iveco Daily, Iveco Eurocargo, Renault Master - výhodou)
* pracovitosť, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívny prístup
* a dobrý zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B, C