startgroup

HR Administrátor s anglickým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava - DNV

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou automobilových komponentov hľadáme HR Administrátora s aktívnym anglickým jazykom.

Náplň práce:
• Príprava podkladov pre mzdy a spracovanie miezd
• Tvorba HR reportov, štatistík
• Správa dochádzkového systému spoločnosti
• Tvorba pracovno-právnych dokumentov, zodpovednosť za činnosti súvisiace s ukončením pracovno-právneho vzťahu
• Poskytovanie poradenstva zamestnancom v personálnych otázkach
• Zabezpečenie bežných činností na oddelení ľudských zdrojov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
• Mimoriadne ročné odmeňovanie - 13. a 14. plat
• Príspevok na DDS
• Príspevok na cestovné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• SŠ vzdelanie s maturitou alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. Stupňa
• Mzdové účtovníctvo - pokročilý – expert
• Personalistika - pokročilý
• Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – aktívne (C1) podmienkou
Počítačové znalosti: MS Word, Excel, Outlook - pokročilý